Reis naar EuroTier 2022

Gepubliceerd op 19 november 2022 om 08:00

‘Het voelde als weekend, maar het weekend moest nog beginnen.’ zo blikt één van de student terug op de reis naar EuroTier 2022. Deze tweedaagse reis was van 17 tot en met 18 november en begon om half vier in de ochtend in een bus vanuit Leeuwarden. 50 studenten van het Van Hall Larenstein gingen mee met de door studievereniging Agri-Ceres georganiseerde reis naar de landbouwbeurs, een Duits melkveebedrijf en Trioliet. Het feest begon direct na het vertrek van de bus. Een rit van 7 uur, welke bedoeld was om nog wat te slapen, werd al gauw één groot feest. De gezelligheid zat er vanaf het begin goed in! Een drankje ging open en de muziek ging aan en onder de studenten werd kennisgemaakt. Er gingen studenten mee uit alle jaren van de diverse agrarische opleidingen.

 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.