Gastlezing drenchen

Gepubliceerd op 12 december 2022 om 12:00

Dinsdag 6 december heeft er een gastlezing plaatsgevonden. Deze lezing werd gegeven door Emmy Jansen die werkzaam is voor het bedrijf Nimrod. Een bedrijf dat zich bezighoudt met het hydrateren van landbouwdieren met bijpassende voedingssupplementen die speciaal zijn afgestemd op de situatie. De belangrijkste boodschap van de lezing is dat de watervoorziening op een melkveebedrijf één van de belangrijkste aspecten is m.b.t. diergezondheid en dierprestaties. 

Wij bedanken Emmy voor haar tijd en het delen van haar kundigheid. Daarnaast hopen we dat alle studenten ook een stukje kennis mee kunnen nemen uit de lezing en op een thuis- of werkbedrijf gaan toepassen. 

Meer weten?  

20 februari komt de eerste editie van het ledenblad uit. Hier staat een uitgebreide beschrijving van de lezing van Emmy Jansen

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.